• שירותי הדברה מתקדמים

  • הדברה ירוקה מקצועית

לוכד חולדות

לוכד חולדות הוא אחד הטלפונים שהכי כדאי לשמור על המקרר. אנשים רבים מגיעים הביתה סחוטים מעייפות מיום עבודה, נופלים לספה ולפתע חושכות עיניהם. ממש מתחת לרגליים רץ לו מכרסם בלתי מזוהה אך דוחה בצורה ברורה ביותר. הצעד הראשון הוא לצרוח בכל הכוח ואולי המכרסם הקטן ייבהל ויברח מהבית. כשרואים שאפקט הצעקה לא מועיל והוא רק מתחפר בחור עמוק יותר, מבינים שהצעד הבא הוא לקרוא לאדם שיכול לסדר את הבעיה במהירות וביעלות – לוכד חולדות. מומלץ להזמין לוכד חולדות על כל מקרה, מאחר והוא יודע להתעסק גם עם מכרסמים קטנים יותר מהחולדה המצויה.

לוכד עכברים  – כל המידע שאפשר להעביר לו כדי להבין באיזה מכרסם מדובר

גודל

כל לוכד חולדות מתחיל יוכל לספר לכם כי החולדה גדולה מכל שאר המכרסמים בצורה משמעותית. בעוד שגודל עכבר ממוצע נע בין חמישה לתשעה סנטימטרים, גודלה של החולדה הממוצעת הוא בין שנים עשר לשמונה עשר סנטימטרים. הפרש  * united animation - free animations gif & clipart *				יונייטד אנימציות - אנימציות להורדה חינם גודל כזה ניתן להבחנה גם במבט חטוף שמצליחים לחטוף על המכרסם הפולש.

זנב

לרוב המכרסמים יש זנבות שעירים וקשה מאוד להבדיל ביניהם בהצצה רגעית. אך לוכד חולדות יוכל לספר לכם כי זנבה של חולדה הוא חלק וחף מכל שיער. זנב חלק בהחלט ניתן להבחנה עקב צבעו הבולט על רקע הפרווה והעובדה כי הוא חלק ניכר מגודלה של חולדה ומהמראה הכללי שלה. אם למכרסם יש זנב חלק וארוך רוב הסיכויים שמדובר בחולדה שמומלץ להוציא מהבית מהר ככל האפשר.

תעוזה

רוב המכרסמים נרתעים מנוכחותם של בני האדם. ברגע שהם רואים אדם הם בורחים חזרה לחורים ולא יוצאים עד שהם מרגישים בטוחים בשנית. חולדה שונה בתחום הזה מרוב המכרסמים ובצורה שלילית לבני אדם. החולדה אינה מפחדת לצאת ולתקוף בני אדם שהיא אינה מרגישה שיכולים להשיב לה מלחמה. מסיבה זו חובה להזמין לוכד חולדות לבית שבו נתגלתה חולדה ויש בו חסרי ישע כגון קשישים וילדים. החולדה תוקפת באכזריות, נושכת ויכולה להעביר מחלות רבות לבני האדם שאיתם היא באה במגע. 

מחפשים לוכד חולדות מקצועי? חייגו אל אבי המדביר: 054-4386025