• שירותי הדברה מתקדמים

  • הדברה ירוקה מקצועית

הדברת נמלים

הדברת נמלים – עוצרים את השיירות

הדברת נמלים היא לא מלחמה נגד נמלה אחת או שתיים. מדובר בהכרזת מלחמה שלכם כנגד שיירות הנמלים התוקפות את המטבח שלכם בכל שני וחמישי. גם אם תשאירו את כפית הדבש או צנצנת הסוכר פתוחות על השיש לעשר דקות בלבד, אתם עלולים לחזור ולגלות כי המוצרים השחירו. לא מדובר על ריקבון או לכלוך. השחור שמקיף את הדבש והסוכר הוא בעצם גוש צפוף של נמלים אשר הביאו אחת את השנייה בעזרת מגע מחושים והפצת ריחות מתאימים ודאגו לכך שהדבש והסוכר שלכם ייאכלו עד כלות. כדי למנוע את המצב יש צורך לבצע הדברת נמלים, שאותה כדאי להזמין אצל מדביר בעל ניסיון. מלבד הניסיון חשובות גם ההצלחות, האדיבות, השירות וחומרי ההדברה בהם הוא משתמש. אם אתם מחפשים את כל אלו באיש מקצוע, כדאי שתפנו אל אבי המדביר. בעזרתו האדיבה של אבי מאות בתים בישראל כבר לא מפחדים להשאיר את הסוכר פתוח יותר מחמש דקות. אם גם אתם רוצים להפסיק לפחד, כדאי שתכירו קצת שיטות הדברה שיוכלו לעזור לכם.

הדברת נמלים – השיטות המרכזיות

הדברה בג'ל

ג'ל נגד נמלים צבר תאוצה עם השנים האחרונות והפך להיות אחד מהכלים המועדפים להדברה על ידי אלו שחשים מאוימים מפני מתקפות הנמלים. את הג'ל ניתן למרוח גם בצורה עצמאית ברחבי הבית, אך אין ספק שמדביר מקצועי יודע להתמודד איתו טוב יותר וכך להשיג תוצאות שיהיו אפקטיביות יותר עבורכם. הג'ל עלול להפוך לחומר מסוכן במקרה וחיים אצלכם בבית חיות מחמד או תינוקות זוחלים. יש להקפיד כי אף אחד לא ייגע בג'ל או יתקרב אליו, מאחר והתוצאות עלולות להיות הרסניות.

הדברה בריסוס

שיטת ההדברה הקלאסית ביותר היא על ידי ריסוס. את הריסוס מכינים על ידי ערבוב של חומרי הדברה שונים וכך משיגים את הריסוס שמהווה את מכת הנגד הקטלנית שכל כך זקוקים לה במאבק נגד הנמלים. יש להקפיד להגיע עם הריסוס לכל פינה אפשרית ולא לפספס שום סדק או חור שיש בקירות המטבח או ליד החלונות שנמצאים בקרבת מקום.