• שירותי הדברה מתקדמים

  • הדברה ירוקה מקצועית

מכרסמים ומחלות

הדברת עכברים היא שם כולל לטיפול במכרסמים הקטנים, בכל השיטות והאמצעים האפשריים. כל אדם ממוצע הנתקל בעכבר בביתו מגיב בבעתה, צעקות וחוסר אונים. לאחר התאוששות והורדה של קצב הלב, מנסים לאתר בשנית את המכרסם הקטן שברח מהצעקות ונבהל. אם מאתרים אותו, ניתן לתת לבעיה פתרון מקומי. אך במקרה ולא מאתרים את העכבר הקטן, רצוי ומומלץ להזמין מיידית הדברת עכברים. הלחץ מעכברים אינו רגשי בלבד. העכברים עלולים להביא מחלות, לזהם מזון ולכלך את הבית בגללים והפרשות.
הדברת עכברים – כל הדרכים למאבק במכרסמים
הדברת עכברים ביתית
הדברה ביתית מוצבת בקלות על ידי בעלי הבית. כל שעליהם לעשות הוא לגשת לחנות סמוכה המוכרת אמצעי הדברה ולקנות מלכודות קטנות לעכברים. מלכודות אלו יכולות להיות באמצעות אוכל, כלובים מתוחכמים או דפי דבק השומרים על העכבר עליהם כך שניתן לפנותו מהבית. אמצעים ביתיים אינם מצריכים תחכום ויכולות מיוחדות, אך כן מחייבים מגע עם העכבר בעת פינויו. לנגעלים והפחדנים מומלץ להזמין הדברת עכברים מקצועית.
הדברת עכברים מקצועית
הדברה זו מבוצעת בידי מומחים המגיעים ישירות אל בית הלקוח. לאחר בחינה מדוקדקת של הבית, יצביע המדביר על הפתחים מהם עלול היה העכבר ולהיכנס ולהמליץ לחסום אותם. השלב הבא בהדברה יהיה פיזור רעלים מותאמים לעכברים ברחבי הבית ובמקומות אסטרטגיים, תוך כדי אזהרה לבעל הבית היכן הרעלים מונחים. בשלב זה כל שנותר הוא להמתין ולחכות לתוצאות שלא מאחרות להגיע. העכברים יאכלו מהרעל וייעלמו מהבית תוך זמן קצר.
הדברת עכברים אלקטרונית
הדברה אלקטרונית נחשבת הדברה חדשה אך יעילה. כדי להתחיל את ההדברה מגיע אל הבית מתקין מקצועי המתקין ברחבי הבית מכשירים אלקטרוניים הפולטים גלי קול לחלל הבית. אוזן האדם לא מסוגלת לקלוט אותם, אך מכרסמים וחרקים אינם מסוגלים לסבול את הצליל שצורם באוזניהם. בית שבו מותקנים המכשירים אמור להתרוקן מתושביו הבלתי רצויים תוך פרק זמן קצר, ולחיות חיים נטולי מכרסמים וחרקים. כדי שתהליך יהיה לאורך זמן חובה לבדוק את תקינותם של המכשירים בפרקי זמן קצובים ומחושבים מראש.
מעוניינים להזמין הדברת עכברים? חייגו עכשיו לאבי המדביר