• שירותי הדברה מתקדמים

  • הדברה ירוקה מקצועית

ריסוס טרמיטים

ריסוס טרמיטים – אל תחכו, הזמינו מיד מדביר כדי למזער נזקים!

טרמיטים הם חרקים קטנים שדומים מאוד לנמלים. הם גורמים לבית לנזק בל יתואר ובמיוחד לרהיטי העץ. הטרמיטים ניזונים מתאית העץ ולכן מכרסמים כל דבר שיש בו עץ. אם מצאתם טרמיט בבית, אתם חייבים להזמין ריסוס טרמיטים ויפה שעה אחת קודם! הטרמיטים בדרך כלל באים בלהקות גדולות לכן אם מצאתם טרמיט אחד מתעופף לכם בבית, תהיו בטוחים שמסתתרים להם עוד עשרות טרמיטים בתוך רהיטי העץ שלכם, אם לא יותר.

אבי המדביר מומחה בהדברות בכלל ובנושא של ריסוס טרמיטים בפרט. הוא התגבר כבר על מקרים קשים ביותר של התפשטות טרמיטים על בתי מגורים או מוסדות. במקרה של השתלטות טרמיטים על הבית שלכם, מהרו להזמין ריסוס טרמיטים אצל אבי המדביר לפני שיהיה מאוחר.

ריסוס טרמיטים – מהר פן יגמר!

במידה וזיהיתם טרמיט מעופף בבית שלכם, מהרו לזמין ריסוס. הטרמיטים מכרסמים את כל מוצרי העץ בבית במהירות הבזק. לאחרונה פורסם בחדשות מקרה של זוג שהתחתן ואחר החתונה נסע לירח דבש בחו"ל. כעבור עשרה ימים הם חזרו לביתם וראו שהכול מט לנפול. המשקופים היו מכורסמים הדלתות, הרהיטים, ה-כ-ל. הם הזמינו הדברה במהירות האפשרית והיו צריכים לבצע שיפוץ מסיבי של הדירה.

הטרמיטים מתפשטים במהירות. הם קודחים חורים עמוקים בתוך העץ ולכן עלולים לגרום להתמוטטות הרהיטים. הם ממש חופרים בשלד של החפץ אותו הם מכרסמים.

הדחיפות בביצוע ריסוס טרמיטים לאחר מציאת טרמיט בבית היא הכרחית שכן, אתם עלולים למצוא את עצמכם בסכנת חיים של ממש. הכול יכול להתפורר ולהתמוטט עליכם. לכן מהרו להזמין הדברה לפני שיגמרו לכם רהיטי העץ בבית מרוב כרסום.

ריסוס טרמיטים – טרמיטים, תופעה מטרידה

אם יש לכם בבית רהיטי עץ כבדים הצמודים לקיר, זה מתכון בטוח לטרמיטים. הטרמיטים אוהבים חום לכן הם באים בתקופת קיץ והם גם אוהבים מקומות חשוכים ואפלים, לכן הם מתחבאים בתוך הרהיטים, בין הרהיטים לקירות ועוד. בביצוע ריסוס טרמיטים חייבים לדאוג להזיז את כל הרהיטים מהקיר ולרסס בכל מקום אפשרי.

מדביר מנוסה כמו אבי המדביר ידע להנחות אתכם בדיוק בדרך הנכונה למנוחה והנחלה.

הזדרזו להתקשר עוד היום: 054-4386025.