• שירותי הדברה מתקדמים

  • הדברה ירוקה מקצועית

ריסוס

ריסוס – מה עדיף ריסוס מקצועי או ריסוס ביתי?

ריסוס נראה דבר שניתן לעשות לבד ובקלי קלות. הטרנד השולט כיום בעולם הוא "עשה זאת בעצמך". חנויות מסוג זה נפתחות על ימין ועל שמאל, כאשר הגדולה בהם שהגיעה לישראל היא כמובן רשת איקאה. כל שעליכם לעשות הוא להגיע, לקנות את החומרים וההוראות, ולבנות בעצמכם את רהיט החלומות שלכם. ישנם אנשים שחושבים שריסוס הוא בדיוק אותו דבר. קונים את התכשיר, קוראים קצת הוראות, והנה יש לכם ריסוס ביתי להתפאר. לאחר כמה ימים עלולים לגלות אותם מוכשרים, כי הריסוס לא הועיל והחרקים ממשיכים להציף את האזור. כדי להימנע מטרחה מיותר, מומלץ להזמין ריסוס מקצועי שיעזור לפתור את הבעיה לאורך ימים.

ריסוס מקצועי- כל מה שצריך לבדוק

ניסיון

ריסוס הוא לא תחום שתרצו לקחת בו סיכון. בתחומים רבים אנשים מעדיפים לחסוך כסף ולקחת חובבנים שיבצעו עבורם את העובדה. בתחום הריסוס המצב שונה. החומרים בהם משתמשים הם רעילים ועלולים להיות מסוכנים לאדם. מסיבה זו רצוי לשכור מישהו מיומן, בעל שנים של ניסיון שיודע לעשות את העבודה בצורה המקצועית ביותר. הניסיון יכול להיות שימושי גם בהתמודדות מול מצבים בלתי מוכרים. מדביר מנוסה יודע כיצד להתמודד עם כל סוגי החרקים והמכרסמים, ויוכל לעזור לכם בכל מצב מסובך או יוצא דופן בו תיתקלו. 

המלצות

הצורך בהמלצות תקף לא רק לתחום של ריסוס, אלא לכל תחום בו תרצו להזמין שירות של חברה חיצונית. כדאי לבדוק בקרב השכנים או המכרים האם מישהו הזמין ריסוס לאחרונה, או שמע על מישהו שעשה זאת. לאחר מכן יש לברר האם הם היו מרוצים, מה שמו של המדביר והיכן ניתן ליצור איתו קשר. מדביר בעל המלצות הוא אדם שמבצע את עבודתו בצורה מיטבית.

חומרי ריסוס

מאז שנת 2008 נאסר השימוש בחומרים זרחניים בעת ריסוסים, מאחר וחומרים אלו עלולים להיות מזיקים לבני אדם. לפני תחילת הריסוס יש לבדוק עם המדביר מה הרכב החומרים של התכשירים והאם הם בטוחים לשימוש. בדיקה כזו יכולה להיות שווה את הבריאות של בני הבית שלכם.

רוצים להזמין ריסוס במהירות האפשרית? חייגו אל אבי המדביר 054-4386025