• שירותי הדברה מתקדמים

  • הדברה ירוקה מקצועית

הדברת חולדות

הדברת חולדות נחשבת להדברה המוזמנת ביותר אצל שירותי ההדברה. אנשים מרגישים שעם מקקים הם מסוגלים להתמודד, אפילו עם נמלים בצנצנת הסוכר אפשר להסתדר, אבל חולדות הן מעבר לתחום של רובנו. רוב האנשים שרואים חולדות בורחים לכיוון השני או מתחילים לצרוח, לפעמים שניהם ביחד. אחרי שלב הצרחות ולפני הפילה לייאוש והרצון לעזוב דירה, מחלחלת ההבנה שחייבים להזמין הדברת חולדות. אבל איך מטפלים ואיזו חברה של הדברת חולדות רצוי להזמין?
הדברת חולדות – המדריך השלם לטיפול בצרה
טיפול מונע
הדברת חולדות לא מתחילה בהזמנת חברת ההדברה, אלא עוד הרבה קודם לכן. אנשים המעוניינים להימנע מפגישה פנים אל פנים עם חולדות צריכים לבצע טיפול מונע, שימנע את הגעת החולדות לביתם. טיפול מונע נכון יכול לבטל את הצורך בהזמנת הדברת חולדות ולמנוע את הגעתן. רוב סוגי החולדות אוהבים להסתתר ולמצוא מקומות מחבוא נוחים, לכן הניקיון והסדר בבית חשובים ביותר. כדאי להרים את כל הרהיטים מפעם לפעם, לבצע ניקיון יסודי ולוודא כי שום מזיק לא מבקר בביתכם. במקרה ולבית יש חצר, רצוי לגזום את כל העשבים הלא רצויים, להנמיך את גובה הצמחייה עד כמה שניתן ולהימנע מגידולים שוטים.
סימנים מעוררי חשש
גילוי של גללים קטנים ברחבי הבית, ארונות מטבח או חוטי חשמל מכורסמים מצביעים על הימצאותם של מכרסמים אצלכם בבית. לאנשים שאינם מדבירים מקצועיים אין דרך לדעת בוודאות איזה מכרסם פלש לביתם, אלא אם כן הם נתקלים בו פנים אל פנים. כל סימן למכרסם שנראה בבית מצריך טיפול מיידי, ללא כל עיכובים. המכרסמים נחשבים למעבירי מחלות ומזיקים ורצוי להיפטר מהם כמה שיותר מוקדם.
הדברת חולדות
הצעד האחרון והמתבקש מכולם הוא להזמין חברה המתמחה בתחום של הדברת חולדות. מדביר מקצועי יגיע לביתכם כדי לבחון את השטח ולבדוק עם אלו מכרסמים צריכים חומרי ההדברה להתמודד. הדברה של עכברים שונה מהדברת חולדות ולכן חומרי ההדברה יהיו ברמת רעילות משתנה ובהתאם לצורכי השטח. לאחר ההחלטה יפזר המדביר את חומרי ההדברה והתוצאות אמורות להיראות בשטח לפרק זמן של כמה שבועות.
מעוניינים להזמין הדברת חולדות איכותית? צלצלו אל אבי המדביר

054-4386025 מומחה בהדברת חולדות ועכברים