• שירותי הדברה מתקדמים

  • הדברה ירוקה מקצועית

הדברת מכרסמים


הדברת מכרסמים היא הצעד הראשון אותו צריך לשקול כל אדם הרואה מכרסמים באזור סביבתו הביתית. כאשר מדובר על מכרסם נקודתי אולי ניתן להתמודד עימו בעזרת הדברה ביתית או הנחת מלכודות. אך במקרה ומדובר בלהקה של מכרסמים שהחליטה לחיות אצלך בחצר או בבית, אין מנוס מלנקוט בצעדים הקשים והדרסטיים ביותר שניתן. הדברת מכרסמים אינה החלטה שניתן להסס או להמתין בה, מאחר והמכרסמים רק מתרבים ואיתם הנזקים. רק אדם שסבל ממכרסמי יכול באמת לספר עד כמה המכרסמים הקטנים הללו יכולים להיות מזיקים. המכרסמים מגיעים לכל מקום אפשרי ופוגעים בו בצורה קשה ומזהמת.
הדברת מכרסמים – כל הנזקים והחששות עד לביצוע
אכילת חוטי חשמל ושריפות
הדברת מכרסמים לא באה רק כדי לעזור עם פגם היגייני ואסתטי. המכרסמים יכולים להיות מזיקים ומציקים באופן מיוחד. המכרסמים הרעבים אינם בוחלים בשום דבר הנראה לעין כדי להשביע את רעבונם ולחדד את שיניהם. אהובים עליהם במיוחד חוטי החשמל החשופים הנמצאים בבית. באם תזמינו הדברת מכרסמים שתתמהמה מלהגיע, אתם עלולים למצוא את עצמכם עם קצרים חשמליים בבית. חקירה מאומצת תגלה חוטים אכולים וקרועים, שנאכלו בשלבים בידי מכרסמים. המצב עלול להגיע לכדי סכנת חיים במקרה של קצר הגורם שריפה. במקרה כזה עלול כל הבית לעלות באש עקב הדברת מכרסמים שנדחתה לשלבים מאוחרים מדי.הדברת חולדות
נזקים בריאותיים
מכרסמים נחשבים לבעלי חיים מלוכלכים ומעבירי מחלות באופן מיוחד. עכברים וחולדות נושאים עליהם מחלות המועברות לאדם כגון טיפוס, דבר, סלמונלה והיד עוד נטויה. מחלות אלו עלולות להיות קטלניות לאדם במקרים חמורים במיוחד. העברת המחלות ממכרסמים מתבצעת באופן פשוט ביותר, ולעיתים אף מגע קל באוכל יכול לגרום להדבקה מהירה של כל תושבי הבית.
תקיפת בני אדם
במקרים קיצוניים, כאשר המכרסמים נהיים עזי נפש במיוחד, הם עלולים אף לתקוף ולנשוך בני אדם ישירות. המכרסמים תוקפים רק בני אדם חסרי ישע שאינם מסוגלים לענות להתקפותיהם כגון קשישים וילדים. כדי להגן על אלו הזקוקים לכך מומלץ לבצע הדברת מכרסמים יסודית ומקיפה בבתים בהם חיות האוכלוסיות הנופלות קרבן לתקיפת מכרסמים.
מעוניינים להזמין הדברת מכרסמים יעילה? חייגו אל אבי המדביר  

ישיר למדביר 054-4386025