• שירותי הדברה מתקדמים

  • הדברה ירוקה מקצועית

רעל עכברים

רעל עכברים נחשב לאחד הפתרונות היעילים ביותר כנגד עכברים ומכרסמים למיניהם. עכברים רבים מצליחים לחדור לבתים ולשהות שם במשך תקופות ארוכות. רק לאחר סימני גירוד, קולות מצוץ ושקיות קרועות בעלי הבית מבינים כי בבית גר דייר נוסף שאינו רצוי בו כלל. כדי להיפטר מהעכברים מיד מבררים הבעלים עם מדביר עכברים מה ניתן לעשות. רוב המדבירים לא ימליצו על שיטה של רעל עכברים מאחר והיא בעייתית מכמה סיבות. ההמלצה הכוללת כלפי מציאות של עכבר בבית היא להזמין מדביר מקצועי שיעשה עבורכם את העבודה ויפטור אתכם מהבעיה במהירות וביעילות.

רעל עכברים – השיטה הנפוצה ביותר להתמודדות עם עכברים

יתרונות

העלמת המכרסם

רעל עכברים כמעט תמיד מצליח לבצע את העבודה שהוטלה עליו ולהרוג את המכרסם שחדר לתוך הבית. הרעל משפיע על המכרסם באיטיות כך שהוא אינו מבין מה פגע בו ולעיתים הוא מת כתוצאה מהרעל רק לאחר שלושה שבועות מעת אכילתו.

מחיר

כל אדם שקונה רעל עכברים יודה שהוא אינו זול במיוחד, אך הוא וודאי זול יותר מלהזמין מדביר מקצועי. מדביר ודאי ייקח יותר מעלות רעל עכברים בלבד ושניהם ישיגו את אותה תוצאה של היעלמות המכרסם מהבית.

חסרונות

היעלמות הגופה

עכבר שמת כתוצאה מאכילת רעל עכברים עלול למות בכל מקום ברחבי הבית. לעיתים בעלי הבית יבחינו שהעכבר אכן מת רק כתוצאה מריח לא נעים שיתפשט מהכיוון בו הוא נפח את נשמתו או כתוצאה מכמויות של חרקים שיימשכו לעבר הגופה עצמה. חוסר ידיעה היכן מת העכבר עלול לגרום לבעיות תברואתיות קשות עוד יותר מהעכבר החי בעצמו.

חומרים רעילים

רעל עכברים מכיל חומרים רעילים באחוזים גבוהים ביותר. כל אדם או בעל חי הבא במגע עם הרעל עלול להינזק קשות ואף להגיע למצבים קטלניים. כדאי להימנע מהנחת רעל במקומות אליהם עלולים להגיע ילדים קטנים או בעלי חיים אשר אינם מודעים לסיכון הטמון אפילו רק במגע ברעל עצמו. הרעילות הגבוהה של החומרים דורשת הזמנה של מדביר מקצועי שיוכל להתעסק איתם בלא חשש ומתוך ידע מקצועי רב.

צריכים מדביר עכברים מקצועי? צרו קשר עם אבי המדביר: 054-4386025