• שירותי הדברה מתקדמים

  • הדברה ירוקה מקצועית

מלכודת עכברים

 מלכודות עכברים הן ציוד חובה בכל בית שמודע לטבע הרוחש חיים סביבו. בין אם חיים בעיר או בכפר, ידוע לכולם כי עולם החי שורץ סביבנו ואינו מפסיק לחיות ולנוע לרגע. יצורים שונים ושמונים, חרקים, מכרסמים ומעופפים באים והולכים ואנו לעיתים אפילו לא מודעים לקיומם. כדי לבטח את עצמנו במקרה הצורך מומלץ לכל בית להחזיק בחומרי ריסוס, מלכודות עכברים, מטאטא, מגב ויעה לצורכי פינוי המזיקים המחוסלים. במקרה של מכרסמים הבעיה עלולה להיות מעט קשה יותר וברוב המקרים רצוי להזמין לוכד עכברים מקצועי. הלוכד יודע כיצד להניח מלכודות עכברים בצורה הטובה והנכונה ביותר כדי למעט את זמן התפיסה של העכבר למינימום האפשרי.

מלכודות עכברים – כל הסוגים וכיצד משתמשים בהן

מלכודות דבק

מלכודות אלו הן בסך הכול דפים עם דבק מיוחד המונח עליהם. הדבק חזק ועוצמתי וכאשר עכבר נוגע בו הוא נתפס ואינו יכול להשתחרר. את העכבר התפוס יש צורך לפנות מהבית עם מלכודת הדבק שבה נלכד, אך יש לקחת בחשבון שהעכבר עדיין חי ועל כל אדם שיפנה אותו להתמודד עם עכבר מתפתל ומנסה לברוח ממלכודת הדבק בכל כוחותיו.

מלכודות עכברים ביתיות

מלכודות ביתיות הן מלכודות קלות לתפעול ולהבנה ויעילותן אינה מוטלת בספק. כל  * united animation - free animations gif & clipart *				יונייטד אנימציות - אנימציות להורדה חינם שעל בעל הבית לעשות הוא לפזר את המלכודות ברחבי הבית, להניח בתוכן את הפיתיון המתאים לעכברים מבין המבחר הקיים ולהמתין. כאשר העכבר ייתפס באחת המלכודות יישמע קול נקישה או סגירה ועל בעל הבית לרוץ אליו מהר ולדאוג לפנות את המלכודת לפני שהעכבר מצליח להימלט ממנה.

מלכודות עכברים מקצועיות

שימוש של דיירים רגילים בכל הסוגים של מלכודות עכברים מקצועיות הוא לא מומלץ כלל. מלכודות מקצועיות הן מלכודות הדורשות מיומנויות הדברה, הכרה עם המכרסמים, זריזות וכושר. כאשר אדם רגיל ינסה להתעסק עם מלכודות אלו הוא עלול לא לתפוס את העכבר במקרה הטוב או לפצוע את עצמו במקרה הרע. כדי להימנע ממצבים לא נעימים מוזמן להזמין מדביר או לוכד עכברים מקצועי שיתעסק עבורכם עם המלכודות המסובכות מעט.

צריכים מלכודות עכברים שיפתרו לכם את הבעיה? חייגו אל אבי המדביר: 054-4386025