• שירותי הדברה מתקדמים

  • הדברה ירוקה מקצועית

הרחקת יונים

הרחקת יונים – הדבר האמיתי

הרחקת יונים אולי לא תפתור עבורכם את בעיות השינה שלכם, אך היא בהחלט יכולה לסלק את אחד הגורמים לה. אנשים רבים מתלוננים על יקיצות שעות מוזרות של הלילה. רבים מהם מספרים שהם שומעים המהומים וגרגורים אך מתעלמים בהנחה שמדובר על הזיות או חלומות ליליים. עם הזמן הסתבר כי האחראיות לרעש הן היונים אשר שוכנות סמוך לחלונות ולבתים של אותם אנשים. השיחות הליליות אותן מנהלות היונים בינן לבין עצמן בעזרת הרעשים הללו מפריעות לבני האדם לישון. לאחר גילוי זה הפכה הרחקת יונים להיות צעד בסיסי עבור הסובלים מהפרעות שינה שמקורן ביונים הגרות בקרבת מקום. מלבד בעיות שינה ישנן עוד כמה סיבות לבצע הרחקת יונים, העיקריות שבהן מובאות לפניכם.

הרחקת יונים – כל הסיבות

ניקיון

גם אתם לא חולי ניקיון כנראה שלא תרצו יונים בסביבת ביתכם. הציפורים הקטנות הללו מייצרות כמות גדולה כל כך של לכלוך שהיא אינה פרופורציונאלית לגודלן. עיקר הלכלוך מגיע מהלשלשת אשר מפרישות היונים, אך גם החומרים מהן הן בונות את קינן הם חומרים מלכלכים. ניתן למצוא בקן ברזלים חלודים, קש, ניירות ואפילו חתיכות בד. אם תרצו להימנע מרשימת הלכלוך הזאת בקרבתכם, הזמינו הרחקת יונים בדחיפות.

מחלות

הרחקת יונים בהחלט תועיל לבריאות שלכם מאחר ותרחיקו מעצמכם גם את כל המחלות שיונים עלולות להביא עימן אליכם הביתה. מדובר על סידרת מחלות קטלניות כגון קדחת הנילוס ודלקת ריאות, אך אפילו על מחלות עיניים, שלשולים וכאבי בטן. כל המחלות הללו מועברות בקלות בין יונים לבני אדם, ולכן עדיף לבצע הרחקת יונים גם מבחינה בריאותית.

טפילים וחרקים

אם תבחנו יונה מקרוב תופתעו לגלות איזו אוכלוסייה יכולה לחיות לה בין הכנפיים. מדובר על עשרות סוגים שונים של קרציות ופשפשים אשר בקלות יכולים לעבור מכנפי היונה אליכם הביתה. אחד הסוגים הידועים ביותר של הפשפשים הללו הוא פשפש המיטה. לאחר שהוא מוצץ את דמה של היונה ועוזב את הקן הוא יחפש את מקור החום הקרוב ביותר שיוכל למצוא.  אם קן היונה נמצא אצלכם על החלון לא תצטרכו לנחש מי יהיה הבא ממנו הוא ימצוץ דם אם לא תבצעו הרחקת יונים בהקדם.