• שירותי הדברה מתקדמים

  • הדברה ירוקה מקצועית

הדברת צרעות

הדברת צרעות – מחסלים את הסיכון

הדברת צרעות תגן בראש ובראשונה על ביטחונכם וביטחון בני ביתכם. הצרעות אמנם אינן מוכרות לרוב בני האדם, אך אלו שזכו למפגש איתן יודעים לספר על רגעי האימה אותם הם חוו. הצרעות תוקפות כל אדם אותו הן מחשיבות לאיום עליהן, והתקיפה שלהן עלולה להיות קטלנית. אם תצטרכו להתמודד עם צרעה אחת או שתיים תצליחו לצאת מהמפגש בשלום ואולי אפילו עם ידכם על העליונה. אם תותקפו על ידי נחיל צרעות שלם, זאת יכולה להיות חוויה קטלנית. הצרעות אשר מגיעות בהמוניהן עוקצות את האדם המותקף ועד שהוא יכול לאבד את ההכרה ואף להגיע למצב בו העקיצות גורמות למותו. מצבים כאלו ניתן למנוע בפשטות על ידי הדברת צרעות אשר תגן עליכם מהמזיקות המעופפות. השאלה היא היכן כדאי לעשות הדברה שכזו?

הדברת צרעות – מקומות מומלצים

עליות הגג

צרעות רבות מרגישות בנוח להקים את הקן שלהן בעליית הגג של ביתכם. לרוב יהיה מדובר על מקומות נטושים, אשר לא נכנסה אליהם נפש חיה בעשור האחרון. בין רהיטים ישנים, שאריות ושכבת אבק נצחית נהנות הצרעות מתנאים אידיאליים עבורן. ללא אויבים בטווח הנראה לעין, כניסה ויציאה חופשית ואפילו לעיתים שאריות מזון נרקבות אשר מספקות את המזון לקן. מאחר ועליות הגג מהוות מקום כה אידיאלי עבור הצרעות, זהו בדיוק המקום הראשון בו יש צורך לבצע הדברה נגדן. אם עברתם את עליית הגג, זהו הזמן להמשיך למקומות נוספים הדורשים טיפול מיוחד.

ארגזי התריסים

בבתים רבים תוכלו למצוא תריסים מתגלגלים אשר עולים או יורדים מתוך ארגז תריס הממוקם מעליהם. ארגזים אלו אינם מקבלים יחס או טיפול כלשהו, וכל עוד התריס ממשיך להתגלגל כרגיל, אף אדם אינו מייחס להם משמעות מיוחדת. הצרעות לעומת זאת, זיהו את הפוטנציאל הטמון במקום ומנסות לפלוש אליו בכל הזדמנות. מדובר על מקום שהצרעות יכולות להגיע אליו בקלות, ממוקם בתוך בית מלא במזון ואף אדם אינו פותח או בודק את הארגזים הללו ללא סיבה מיוחדת. אם תרצו להדביר את הצרעות מביתכם, אל תדלגו על ארגזי התריסים והקפידו להדביר אותם בהזדמנות הראשונה.