• שירותי הדברה מתקדמים

  • הדברה ירוקה מקצועית

הדברת פרעושים

הדברת פרעושים – ותחזרו לישון בשקט

הדברת פרעושים תוכל להחזיר לכם את השינה שאתם כל כך מתגעגעים אליה. מאז שהפרעושים חדרו אליכם הביתה כנראה שאין לכם מנוחה. אתם מסתובבים במיטה מצד לצד, מדי פעם מתגרדים ותוהים לעצמכם איך הגעתם למצב הזה? איך קרה שבבית נקי ומטופח שורצים להם פרעושים קטנים ומלוכלכים באין מפריע? חשוב להדגיש כי כניסתם אל הבית אינה תלויה ברמת הניקיון של יושביו. הדרכים לכניסתם של הפרעושים הן רבות ומגוונות, אך כדאי להכיר את המרכזיות שביניהן כדי להבין איך ניתן להימנע מהצרה המגרדת והמעיקה. אם לא הצלחתם למנוע את חדירת הפרעושים, כנראה שתהיו חייבים להזמין הדברת פרעושים שתפתור לכם את הבעיה. אם תרצו למנוע את הופעתם של המטרדים, נסו ללמוד כיצד ניתן לעשות זאת.

הדברת פרעושים – הדרכים למנוע את הפלישה הראשונית

טיפול קבוע בבעלי החיים

בתים בהם יש חיות מחמד מועדים לפורענות מבחינת פלישת פרעושים. החרקים הקטנים אוהבים במיוחד את חיות המחמד מאחר ולאלו אין ידיים למעוך אותם. אם תראו כלב משתולל ורץ במהירות כשהוא מנסה לנשוך את עצמו, כנראה שמדובר על פרעוש שעסוק בעקיצות ובמציצת דם. כדי לשמור את הפרעושים מחוץ לבית שלכם דאגו לתספורות קבועות עבור החתולים והכלבים שלכם. מאחר ועונת הפרעושים היא הקיץ, נסו להגיע לקיץ מסופרים היטב, כך שלפרעושים לא יהיה היכן להתחבא. כמו כן, עשו לחיות המחמד שלכם אמבטיות קבועות עם שמפו נגד פרעושים, אשר מסלק את כל הפרעושים ודואג לפרווה נקייה וחלקה. דרך נוספת לדאוג לבלעי החיים היא על ידי קולר מיוחד אשר מרחיק את הפרעושים ושומר על בעלי החיים מעקיצות וגירודים מיותרים.

שמירה על ניקיון

אם תקפידו לנקות את ביתכם בכל יום או יומיים, תגלו שרוב החרקים לא מסוגלים לשרוד אצלכם והבית יהיה נקי לאורך זמן. החרקים צריכים פסולת או פירורי אוכל כדי לשרוד ולאכול. ברגע שלא תעניקו להם את התענוג ותשמרו את כל פירורי האוכל בפח האשפה, תוכלו להיות בטוחים שאתם בטוחים מנמלים, תיקנים ובמיוחד אין לכם מה לחשוש ממטרד הפרעושים.