• שירותי הדברה מתקדמים

  • הדברה ירוקה מקצועית

הדברת טרמיטים

 הדברת טרמיטים –  למנוע טרמיטים בזמן הבנייה

הדברת טרמיטים היא שירות המוזמן במצבי לחץ. כאשר בעל הבית או הדירה רואה כי הוא לא עומד בנזקי החרקים הקטנים, הוא מזמין הדברת טרמיטים שתגאל אותו מייסוריו ותרחיק אותם פעם אחת ולתמיד. טיפולים במקרה הצורך הם ההחלטה הנכונה, אך לעיתים כדאי לבצע טיפולי מנע כדי לא להגיע למצב בו צריכים הדברות מסוג שונה. טיפולי המנע נגד טרמיטים נעשים בידי מקצוענים המכירים את העבודה היטב מכל כיווניה, ובהתאם לכך יודעים כיצד לטפל בכל מבנה ומבנה לגופו. את שלבי הטיפול חשוב להכיר, כדי לדעת מה תוכלו להזמין, באיזה שלב והאם זה כדאי.

הדברת טרמיטים – הדרך הנכונה להימנע

שלב ראשון – לפני בניית המבנה

השלב הראשון בו ניתן לטפל נגד טרמיטים הוא עוד בזמן הנחת היסודות. כאשר הבניין עדיין אינו בנוי, יש להתחיל בטיפולי המנע אשר יגרמו לכם להיפטר מהצורך לבצע הדברת טרמיטים. בשלב זה, עוד לפני שעבודות החפירה מתחילות, יש לפזר שכבה עמוקה של חומרי הדברת טרמיטים ברחבי אתר הבנייה. על השכבה להיות עמוקה ורציפה כך שלא יהיו בה חורים העלולים לקרוא לטרמיטים להתחמק מתוכם.

שלב שני – הנחת היסודות

ישנם יסודות בניינים המורכבים מעץ בחלקם מעץ. יסודות אלו מועדים לפורענות מבחינתם של הטרמיטים האוהבים לכרסם כל חתיכת עץ שאותה הם יכולים למצוא. כדי להימנע מבעיות עתידיות, יש לשים חתיכות מתכת או פח שיהוו חוצץ בין הקרקע לבין העץ הממוקם מעליה. חתיכות מתכת אלו יטעו את הטרמיטים הקטנים, שלא יזהו את העץ מתחתיה וילכו לחפש את מזונם במקום אחר.

שלב שלישי – בניית השלד

בזמן בניית השלד של המבנה מומלץ לוותר על שימוש בעץ כאשר הדבר אינו חובה מוחלטת. בכל מקום בו ניתן להשתמש במתכת או חומרים אחרים כדאי להשתמש בהם, מאחר וכך לטרמיטים הקטנים לא יהיה מה שימשוך אותם לעבר המבנה החדש. שימוש קל בעץ ככל האפשר יגרום לכך שלא יהיה צורך לבצע הדברת טרמיטים בשטח, מאחר והם יוותרו על הגעה לבניין בו אין להם מזון.

רוצים להזמין הדברת טרמיטים? חייגו כבר עכשיו אל אבי המדביר  

ישיר למדביר 054-4386025