• שירותי הדברה מתקדמים

  • הדברה ירוקה מקצועית

הדברה אלקטרונית

הדברה פותרת לכם את הצרה

הדברה יכולה להיות הפתרון שלכם לכל הצרות והמזיקים. אם תחזרו יום אחד ותגלו חשופית זוחלת לכיוון הבית שלכם, לא תיבהלו. פשוט תזיזו אותה עם הרגל לכיוון השני ותמשיכו לכיוון הבית. בחדר המדרגות אולי תראו תיקן מתרוצץ חופשי אבל גם ממנו לא תירתעו. רק תעיפו אותו הרחק מכיוון הדלת שלכם ותסובבו את המפתח בחור המנעול. בשלב זה, אם תיפול עליכם חיפושית מהמשקוף אולי תתחילו לתהות לעצמכם לגבי הדברה, אבל בטח תגרשו את המחשבה מהר מהראש ותתיישבו לנוח בסלון. כשתלכו לישון ותשמעו ציוצי מכרסם רצים אצלכם במטבח זה הזמן שבו הרעיון של הדברה נשמע טוב מתמיד הדברה אלקטרונית הפתרון המנצח.

הדברה אלקטרונית – כל הסוגים שתצטרכו

הדברת חרקים

רוב האנשים מבצעים הדברה של חרקים לקראת הקיץ, אבל חשוב לדעת שהדברה כזו ניתן לבצע לאורך השנה כולה. לא משנה אם מדובר על בעיית לטאות, תיקנים או נחיל של נמלים, אתם תצטרכו לבצע הדברה כדי להיפתר מהבעיה. לרוב חרקים נוהגים להדביר בעזרת ריסוס, אך כיום קיימות שיטות נוספות כגון הדברה חשמלית, הדברה ירוקה ואפילו הדברה ביולוגית.

הדברת מכרסמים אלקטרונית

אם יש לכם בעיית מכרסמים כדאי לפתור אותה מהר ככל האפשר. מכרסמים מביאים איתם מחלות וחיידקים, ויש ביניהם נועזים שאף יתקפו בני אדם חסרי ישע כגון תינוקות וקשישים. למרות שנהוג לחשוב כי מכרסמים מגיעים רק לאזורים ובתים מלוכלכים, כיום ניתן למצוא אותם בתפוצה רחבה גם בשכונות יוקרה ובוילות מפוארות. את המכרסמים נהוג להדביר בעזרת מלכודות או רעל, אך יש כאלו המעדיפים להזמין הדברה מקצועית שתעשה זאת עבורם ותחסוך מהם את כאב הראש והבלגן.

הדברת מעופפים

הדברה זו נחשבת לקשה ביותר מבין כל סוגי ההדברות. החרקים המעופפים מצליחים לטוס ממקום למקום ללא פגע, כך שריסוס על גבי משטחים עלול להתגלות כלא יעיל מולם. שיטת ההדברה הנפוצה ביותר כיום מול מעופפים היא המתנה לנחיל כולו וריסוס ישיר עליהם. אמנם זוהי נחשבת לשיטה היעילה ביותר, אך אם מפספסים מעופף אחד או שניים הנחיל עלול לחזור בכוחות מתוגברים לאחר חידוש המלאי.