• שירותי הדברה מתקדמים

  • הדברה ירוקה מקצועית

הדברה

הדברה לפני מעבר דירה

 הדברה עלולה להתגלות כצעד הראשון בו יש לנקוט לפני מעבר לדירה חדשה. לאחר כל כך הרבה שנים של המתנה וציפייה אתם מגיעים להיכנס לדירה משלכם. הקבלן סיים את הבנייה, המפתח כבר אצלכם ביד ותחושת החגיגיות מורגשת בכל צעד שלכם לעבר הדלת. אתם רק מגיעים לבדוק שהכול נקי ומסודר לקראת הבאת הרהיטים, אך לפתע אתם צועקים ונועלים את הדלת בבהלה. אז נכון, שום צינור לא התפוצץ, אך מסתבר לכם שאצלכם בבית כבר גרים כמה דיירים קטנים ולא נעימים במיוחד. הדיירים הללו הם החרקים שיצאו מהחורים לאחר סיום הבנייה ומנסים להשתלט על האזור. לחרקים הללו אסור להיכנע, ויש לנהל נגדם מלחמת חורמה. אתם שואלים איך עושים זאת?

הדברה –  הניצחון שלכם

שלב ראשון- הזמנת מדביר

הדברה רצוי לעשות בצורה מקצועית. תמיד יהיו לידכם את השכנים שימליצו לכם על הדברה ביתית. לרסס קצת מסביב תכשירים ביתיים, והכול עובר. אך מה לעשות ורוב החרקים לא מוכנים לקבל את דעת השכנים? כשמתמודדים עם פלישה של חרקים, צריך לעשות זאת בצורה הטובה ביותר שאפשר, ועל ידי מומחה לנושא. הדברה ירוקה מקצועית מבוצעת על ידי מדביר מנוסה שיודע עם מה צריך להתמודד, והכי חשוב: איך להתמודד עם זה.

שלב שני – איטום חורים

הדברה היא טיפול מנע נהדר, אך היא לא מונעת את כניסת החרקים אל תוך הבית. אמנם החרקים שיכנסו אליכם הביתה לאחר הדברה יסיימו את תפקידם בעולם, אך הדבר לא ימנע כניסה של חרקים נוספים. מומלץ לוודא שהבית אטום מכל החורים והסדקים הקטנים שעלולים להיות בו. בימי הקיץ כדאי לשמור על התריסים מעט מוגפים למרות החום, כדי לא להקל על החרקים את הכניסה אליכם לסלון.

שלב שלישי – התנהלות זהירה

השלב האחרון לאחר הזמנת הדברה הוא המשך התנהלות זהירה. אסור להשאיר על השיש צנצנות סוכר פתוחות, או לתת לפירורים להתפזר בכל רחבי הבית. הנמלים ושאר החרקים לא יוכלו לעמוד בפיתוי של המזון ויצאו מהחורים כדי לנסות ולהשיג מעט מהאוכל המוצע להם על מגש של כסף.

צריכים הדברה יסודית ומוצלחת? חייגו אל אבי המדביר 054-4386025