• שירותי הדברה מתקדמים

  • הדברה ירוקה מקצועית

הדברה בצפון

הדברה בצפון – עבודה של מקצוענים

מצאתם ג'וקים, נמלים, חרקים או תיקנים בבית. זה מגעיל אתכם, מוריד את רמת החיים שלכם ואתם לא מוכנים לחיות כך רגע נוסף. מה עושים? למי פונים? אז בראש ובראשונה מבקשים המלצה מחבר, שכן או קרוב משפחה על מדביר טוב ומנוסה עם וותק ואחריות. אל תסמכו על אף פרסומת, בקשו המלצה מחבר שניסה והיה מרוצה. אבי המדביר מבצע הדברה בצפון באיכות טובה ובעלות לא גבוהה. הלקוחות מרוצים. בקשו המלצות, נסו ותיווכחו.

הדברה בצפון – יש חרקים. ומה עכשיו?

אז מצאתם חרקים, פניתם לאבי המדביר ומה עכשיו? קודם כל, תקבלו הדרכה צמודה בטלפון ופנים מול פנים על איך צריך לנהוג לפני ואחרי ההדברה, אך בכל זאת נפרט פה את הצעדים החשובים בדרך אל האושר, בדרך אל ההדברה.

מומלץ להכין את הבית לפני ביצוע הדברה בצפון. הכנת הבית כוללת: גלגול שטיחים, הרמת צעצועים או חפצים שילדים משחקים בהם מהרצפה. להרים כסאות מעל השולחנות, לגלגל וילונות, ושאר בדים בבית על מנת שהריח של החומרים לא ידבק בהם.

לפני הדברה בצפון מומלץ לכסות את הרהיטים וכמובן לסגור היטב בתוך הארונות עמוק את כל סוגי המזון. לא להשאיר שום דבר פתוח. מה שנשאר פתוח נזרק ישר לפח. אם קיימת בעיית מזיקים גם בתוך ארונות המטבח או שאר ארונות ברחבי הבית, חשוב מאוד לרוקן את הארון הנ"ל על מנת שהמדביר יוכל לבצע בארון זה הדברה בקלות וביעילות.

מומלץ להזמין חברת ניקיון שתנקה היטב את הדירה לאחר ביצוע הדברה בצפון, שלא יישארו שאריות מהחומר הרעיל על הרצפה ועל הרהיטים. וכמובן שצריך לדאוג גם לנקות את גוויות המזיקים אשר ימצאו אחרי ההדברה בכל חלקי הבית.

לאחר הבום הראשון של החרקים המתים לא תמצאו יותר חרקים מתים או חיים. אולי לעיתים רחוקות ביותר תמצאו איזה חרק קטן שהצליח להסתנן פנימה והוא במצב של מוות. שוכב על הגב עם הרגליים למעלה.

הדברה בצפון – אצל המנוסים בלבד! אבי המדביר הוא מקצועי וותיק בתחום. הוא יבצע לכם הדברה בצפון במהירות האפשרית. כל קריאה נענית. הרימו טלפון עוד היום, נסו ולא תצטערו  054-4386025.