• שירותי הדברה מתקדמים

  • הדברה ירוקה מקצועית

הדברה במרכז

הדברה במרכז – איך תפטרו מהחרקים ותישארו בחיים?

הדברת חרקים זה הנושא המדובר ביותר, במיוחד בעונות החמות של השנה. הדברה במרכז זה חובה לעשות בכל בית. מרכז הארץ, שופע בחרקים מכל הסוגים הנמשכים אליו בגלל תנאי האקלים ומזג האוויר. הדברה במרכז מומלץ לבצע על ידי מדביר מנוסה וותיק בתחום עם הצלחה מוכחת וניסיון רב. אל תהססו לבקש המלצות, מחבר, שכן ואף מהמדביר עצמו. חשוב לעשות הדברה רק על ידי מדביר הנושא תעודת מדביר מנוסה מטעם המשרד לאיכות הסיבה וכי חומרי ההדברה שבו הוא משתמש מאושרים על ידי משרד הבריאות ובעלי תו תקן.

הדברה במרכז – מספר פעולות שיש לנקוט לפני בא המדביר:

אז הזמנתם הדברה ירוקה יופי! כבר צעד ראשון בדרך להצלחה. ועכשיו, איך מכינים את הבית לבא המדביר?

בראש ובראשונה, מרימים את כל החפצים הקטנים מהרצפה, מומלץ לשטוף את הרצפה פעם אחת לפני ההדברה ופעם אחת אחרי ההדברה. כמובן שיש צורך לגלגל שטיחים ואף שאריות בדים הנמצאים על הרצפה ברחבי הבית על מת שלא ידבק בהם ריח חומרי הריסוס.

כמו כן, חשוב מאוד להרים כסאות מעל השולחנות וכן, להרים את כל הצעצועים מהרצפה. במידה והחרקים פלשו גם לארונות המזון חשוב מאוד לרוקן את הארונות משאריות של מזון ולסגור היטב את כל שקיות המזון על מנת שלא יכנסו אליהם חומרי הריסוס. במידה ונשכחה שקית לא סגורה בארון בזמן ביצוע הריסוס, אל תחשבו פעמיים תזרקו אותה ישר לפח. זו סכנה של ממש!

הדברה במרכז – לקוחות מספרים:

טובה מגוש דן מספרת: הבית שלי שרץ חרקים. ג'וקים ויתושים היה שמי השני. תמיד חשבתי שאין מה לעשות בנידון אך פתאום גיליתי את עולם ההדברות ואני מרגישה כאילו נולדתי מחדש. פעם בשנה באופן קבוע אני מדבירה את הבית בעזרת מדביר מקצועי ויש לי שקט מחרקים לשנה שלמה. במיוחד באזור המרכז ההדברה היא חשובה כל כך.

הדברה במרכז היא חשובה ביותר, זה שינה את החיים מקצה לקצה. אני יכולה לצאת לחצר מבלי שיעופו עלי חרקים ובלי להיכנס אחר כך הביתה עקוצה כולי. אני ממליצה בחום.